×
خرید صندلی و مبلمان باغی ویلایی فضای باز صنیع کار
1 خرید حضوری از نمایشگاه مرکزی
2 ارسال سفارش به شماره تلگرام 09331730392
3 خرید آنلاین ازطریق وبسایت های و نمایندگی ها مجاز

برای خرید مطمئن صرفا از روشهای پیشنهادی استفاده نمایید، فروشگاهها و وبسایتهای مجاز به فروش محصولات صنیع کار را در صفحه ارتباط با ما می توانید بیابید.

خرید از نمایشگاه مرکزی مبلمان ویلایی صنیع کار
9:30AM - 9:00PM روزهای شنبه تا پنج شنبه
9:00AM - 4:00PM روز جمعه
قفس پرنده - قفس حیوانات - قفس تزیینی صنیع کار

ویژگیهای قفس مناسب

در صورتی که شما نیز دغدغه نگهداری از قفس عروس هلندی، طوطی و یا قناری دارید این مطلب برای شما مفید است.

در مدت زمانی كه پرندهای را نزد خود نگاه می دارید محل زندگی پرنده شما باید دارای درجه حرارت یكنواخت،جریان هوای تازه ومناسبو نور كافی ومطلوب همواره با آرامش باشد كه به این منظور رعایت نكات زیر الزامی است :

محل استقرار قفس پرنده نباید محیط شلوغ و پرهیاهو  ویادر فاصله نزدیكی از دیوار یا تلویزیون یا روبروی دریچه كولر یا باد پنكه و مجاور بخاری یا شوفاژ باشد.

پرنده در طول روز نیاز به نور كافی ومناسب و هوای تازه داردلذا برای قفس محل نزدیك پنجره بسیار مناسب است به شرط اینكه در زیر تابش مستقیم نور خورشید یادر برابر كوران باد سرد نباشد.

محل نصب قفس نباید پایین و یادرروی سطح زمین باشد و بهتر است كه در  ارتفاع دید یك انسان ایستاده ودر زاویه اتاق نصب شود و همچنین پست به دیوار نصب شود تا پرنده احساس امنیت بیشتری نماید.

از آنجا كه پرندگان به محیط اطراف  خود انس می گیرد و محیط اطراف را به عنوان قلمرو خود می شناسد بنابراین توصیه می شود كه تادر حد امكان از تغییز محل نصب قفس پرنده خودداری شود.

قفس باید عریض و جادار باشد و امكان تحرك پرنده و پرندگان در آن به خوبی فراهم شود .

كف قفس ،میله عرضی و ظروف آب و غذای پرنده را باید روزانه پاك و شستشو و خشك نمایید .لذا بهتر از قفسهایی كه دارای كف كشویی است ، استفاده نمایید .

وجود 2 یا چند میله عرضی متناسب با جثه پرنده در داخل قفس بسیار ضروری است وزمینه تحرك بیشتر پرنده را فراهم می نماید.

بهتر است در نزدیكی محل نگهداری پرنده دماسنج دیواری نصب نمائید تا به موقع از تغییرات دما آگاه شوید.

چنانچه در خانه پرنده نگهداری می كنید بهتر است از نگهداری سگ و بخصوص گربه خودداری نمائید.

در صورتیكه پرندهای را بصورت منفرد نگهداری می كنید ، برای متنوع ساختن زندگی پرنده از وسایل بازی همچون آیینه،توپ وزنگوله استفاده نمایید.

یک قفس پرنده که به درستی طراحی شده است، سال‌ها استفاده و لذت بردن از آن را به پرنده و صاحب آن می دهد. شما باید به یاد داشته باشید که پرنده شما زمان زیادی را در قفس خود سپری خواهد کرد و قفس پرنده خود را با اسباب بازی های رنگارنگ، وسایل و لوازم جانبی پر کنید تا از سرگرمی خوب او اطمینان حاصل کنید. با کمی برنامه ریزی و تصمیم گیری دقیق، باید بتوانید قفسی را انتخاب کنید که تمام انتظارات شما را برآورده کند و در عین حال فضای زندگی امن ، محکم و ایمنی را برای پرنده خود فراهم کنید.

صنیع کار تمام موارد استاندارد را درتولید قفس پرندگان رعایت نموده و علاوه بر این موارد با بهره گیری از بهترین طراحان صنعتی به تولید این اقلام می پردازد.

TOP Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید