×
خرید صندلی و مبلمان باغی ویلایی فضای باز صنیع کار
1 خرید حضوری از نمایشگاه مرکزی
2 ارسال سفارش به شماره تلگرام 09331730392
3 خرید آنلاین ازطریق وبسایت های و نمایندگی ها مجاز

برای خرید مطمئن صرفا از روشهای پیشنهادی استفاده نمایید، فروشگاهها و وبسایتهای مجاز به فروش محصولات صنیع کار را در صفحه ارتباط با ما می توانید بیابید.

خرید از نمایشگاه مرکزی مبلمان ویلایی صنیع کار
9:30AM - 9:00PM روزهای شنبه تا پنج شنبه
9:00AM - 4:00PM روز جمعه

درباره کارخانجات تولیدی صندلی باغی صنیع کار بیشتر بدانید ...

صنیع یک برند ایرانی با 50 سال قدمت در زمینه طراحی و تولید مبلمان باغی و رستورانی است. زندگی دلنشین، جوهر اصلی صنیع است. در سراسر جهان ماموریت ما یکسان است: دلنشین کردن زندگی و محیطهایی که در آن آرامش دارید.

ما بطور مداوم به روی کیفیت، فناوری های نوآورانه و راحتی محصولات، تمرکز داریم تا اطمینان حاصل کنیم که مبلمان ما با بیشترین دقت به حفظ محیط زیست و رفاه مشتریان تولید می شوند.

محصولات فضای باز صنیع با هدف فراهم نمودن یک سبک زندگی دلنشین در محیط منزل و ویلا طراحی و ساخته شده است. برای این منظور محصولاتی را تولید می کنیم که مناسب هر نوع آب و هوایی باشد و کمترین تعمیر و نگهداری را لازم داشته باشد.

دوام و راحتی ارزشهای اصلی ما هستند.

اصلی ترین ارزشهایی که دنبال می کنیم راحتی مبلمان در عین دوام بالای آن است. همیشه زمان بسیار زیادی برای توسعه و انتخاب طرح ها، فناوری ها و مواد اولیه مناسب صرف می کنیم.

تعریف راحتی برای ما اینگونه است که شما به چه اندازه از نشستن و یا دراز کشیدن لذت می برید، همچنین عملکرد نرم بودن مبلمان، نگهداری آسان محصولات، تمیزکردن آسان و مواداولیه با دوام بالا همگی نکاتی است که برای ما از اهمیت بالایی برخوردارند. این اصلی ترین دلیلی هست که صنیع کار را نیم قرن سرپا نگهداشته است و همواره اشتیاق توسعه طراحی ها و به روز رسانی محصولات را در قلب شرکت زنده نگهداشته است.

همواره سعی می کنیم که برای تمام سلایق و تمام محیط ها پیشنهادی داشته باشیم. محصولات ما برای تمام شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند. سازه بسیار مستحکم، مقاومت در برابر نور خورشید و محافظت مناسب در برابر رطوبت باعث می شود تا به راحتی بتوانید محصولات ما را بیرون از منزل نگه دارید.

ماموریت ما دلنشین کردن لحظات خوش زندگیست.

جهت اطلاع از قیمت و توضیحات درباره خرید صندلی باغی صنیع کار با ما در تماس باشید.

TOP Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید